Tance polynéských ostrovů

Informace o programu:

Přeneste se s námi na jeden z nejkrásnějších a nejznámějších ostrovů světa na Tahiti. Tahitské tance jsou od počátku nedílnou součástí bohaté ostrovní kultury a jejich jedinečnost vám přineseme přímo na vaší akci. Představíme vám autentické etnické choreografie - tahitské i havajské, které se dědí po generace. Krásné tanečnice vám předvedou originální a neopakovatelnou show - jemné ladné pohyby Tahiti Aparima i dynamické Tahiti ORI či Otea, ale hlavně úžasné příběhy o životě a přírodě, vyprávěné právě tancem, pro které není třeba slov.

Tuto jedinečnou show můžete spojit i s tancem s ohněm - polynéskou fire-show, soutěží v podlézání LIMBO tyče nebo i velmi oblíbenou výukou tance. Tance z Polynésie mají u nás dlouholetou tradici a můžete si je vychutnat hned v několika kostýmových provedeních.

Polynéská fireshow - doslova žhavou show s ohněm vám předvedou naše krásné havajské tanečnice v kombinaci s ohnivými vějíři i se speciální technikou točení poi - ohnivé koule na řetězech - pocházející z dalekého Nového Zélandu, kde je součástí maorské kultury.

0,00 Kč