Bublinová show Matěje Kodeše

Informace o umělci:

Bublinář Matěj Kodeš je profesionální umělec, který patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně. Jeho bublinová show dokáže nadchnout dětské i dospělé publikum.
Se svojí úchvatnou show vystupuje v různých obměnách a inovacích již od roku 2008. Za svoji kariéru nasbíral nespočet světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den. Za jeden ze svých rekordů , uzavření závodního tahače do bubliny, byl nominován Agenturou Dobrý den na rekordmana roku.
Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE (Trend Event - největší B2B setkání odborníků z oblasti event marketingu).
Bublinář Matěj Kodeš sklízí úspěchy u malých i dospělých diváků doma i v zahraničí. V poslední době měl příležitost předvést své umění například v Kataru, Kuvajtu, Rusku, Indii, Estonsku, Holandsku, Hong Kongu, Šanghaji, Rakousku, nebo na Maltě.

Informace o programu:

Úchvatná bublinová show, se kterou Matěj vystupuje v různých obměnách a inovacích již od roku 2008 po celém světě. Profesionální exhibice, při které uvidíte fantastická kouzla a triky s bublinami neuvěřitelných velikostí a tvarů. Tato gradující show je kombinací těch nejlepších a divácky nejoblíbenějších prvků a její působivost je umocněna originální hudbou.

  • Délka show: 15 - 20 minut
  • Délka show s workshopem: 60 minut

Show je možné po předchozí domluvě předvést téměř kdekoliv.
Vhodná pro venkovní i vnitřní akce, pro dospělé i dětské diváky a obstojí i před nejnáročnějším publikem. 

0,00 Kč