MAGIC Soukup

MAGIC Soukup

kouzelník a iluzionista

Informace o umělci

Mladý český kouzelník, vlastním jménem Ondřej Soukup, se věnuje kouzelnickému oboru od roku 2003. Je držitelem cen z mezinárodních kouzelnických festivalů a také držitelem ocenění od Městské části Praha 4 ''Dělám víc, než musím'' z roku 2011. Každoročně organizuje charitativní projekty a kouzelnická představení pro širokou veřejnost. V poslední době bývá vyhledávaným hostem v televizich a rozhlasech. 

Kouzelnická show

Kouzelník MAGIC Soukup volí program dle přání klienta nebo druhu akce a publika. Na výběr je z mnoha již připravených programů nebo Vám vytvoříme program na klíč.  

  • Vystoupení pro děti: Interaktivní show, Škola kouzel
  • Vystoupení pro dospělé: Stand up comedy, Mikromagie
  • Speciální program: Úniky, Velké iluze, Kouzla na klíč

Ukázka z reference:

Lenka Pilná

za firmu EXPLAST, spol. s r.o.

"Akci hodnotíme jako velmi vydařenou. Kouzelník vtáhl do děje malé i větší děti a ty se ochotně a rády účastnily vystoupení. Děti byly nadšené a i rodičům se vystoupení moc líbilo. Hezkou vsuvkou byla i část s nafukovacími balónky a zvířátky z nich. Vystoupení můžeme jen doporučit."

Monika Kadrnožková

nevěsta

"Velmi profesionální přístup, Ondřej se přizpůsobil nelehkým podmínkám akce, show se nám velmi líbila - pro rodinu tradičnější vystoupení a pro kamarády magie s kartami. Všichni byli velmi spokojeni, největší radost byla z živé holubice :) Vřele doporučujeme."

Jarmila Krňáková

vychovatelka družiny ZŠ Dubicko

"Vážený pane Soukupe, ještě jednou bych ráda poděkovala za sebe, kolegyně, ale i děti... Vaše vystoupení bylo jedinečné a je "kouzelné", jak umíte svými kouzly "okouzlit" malé žáčky :-). Nechť máte spoustu spokojených diváků... S poděkováním za Vaši ochotu, vstřícnost a milé jednání... Jarmila Krňávková."