Jak to celé funguje?


1. Výběr umělce

V naší databázi si vyberete Vámi sympatického umělce nebo dodavatele služeb a přes poptávkový formulář jej nezávazně poptáte. Jakmile vaši poptávu obdržíme, kontaktujeme vybrané umělce s vaší poptávkou a nejpozději do 24 hodin Vám zašleme cenovou nabídku na jejich služby.


2. Uzavření smlouvy

Pokud s cenovou nabídkou budete souhlasit na dálku (přes email, telefon) s Vámi uzavřeme Smlouvu o vytvoření a užití uměleckého díla, případně si sjednáme osobní schůzku k projednání celé akce. Zaslanou smlouvu elektronicky potvrdíte a od tohoto okamžiku můžete na 100% počítat s objednaným umělcem nebo službou.


3. Domluvení podrobností

V průběhu času mezi uzavření smlouvy a vaší akcí s Vámi budeme v kontaktu a doladíme vše potřebné (technické podmínky a potřeby umělce). Fotky k propagace, texty pro moderátora atd.


4. Účast na akci

Každý umělec dorazí na akci s dostatečným předstihem a s maximálním nasazením. Pokud nebude žádný z našich produkčních na akci přítomen osobně, zajistíme vše potřebné na dálku a bude neustále k dispozici na mobilu 


5. Zhodnocení spolupráce

Po akci Vás oslovíme, zda vše proběhlo dle vašich přání a pokud ne pokusíme se sjednat nápravu. Věříme však, že k žádným komplikacím nedojde a pokud už ano vrátíme Vám adekvátní zaplacenou část peněz zpět.

6. V kontaktu přes zbytek roku

Pokud se Vám spolupráce s námi zalíbí, rádi s Vámi budeme pokračovat i přes zbytek roka. Budete mít možnost přihlásit se k odběru našeho pravidelného newsletteru, ve kterém každý měsíc naleznete zajímavé články a tipy pro vaše akce.