Novinky

Jako každý rok, tak i letos 23. května 2019 proběhla akce s názvem ''POHODOVÉ ODPOLEDNE'', kterou pořádalo Rodinné centrum Pohoda ve spolupráci s naší agenturou.
Ani letos na akci nechyběli soutěže, workshopy, malování na obličej, opékání špekáčků a kouzelnické vystoupení.

Fotosoutěž

18.02.2019

Zapojte se do naší fotosoutěže a vyhrajte pro své děti zajímavé ceny, mezi které patří velká kouzelnická sada a další kouzelné odměny.

Naše agentura se stala výhradním partnerem v organizování a pořádání skupinových srazů v největším přírodním zábavním parku Šikland na Vysočině.

Výsledky on-line průzkumu z pohledu návštěvníků kulturních akcí po rozvolnění. Průzkum se zaměřil na palčivé problémy související s povinností a omezeními pro návštěvníky. Průzkum trval od 8. do 18. dubna 2021 (10 dní) a zúčastnilo se ho 75 respondentů ve všech věkových kategorií napříč Českou republikou. Průzkum byl veřejný a dostupný v dotazníku ...

Schází Vám kulturní život? Nám ano! A protože víme, že se blýská na lepší časy a oživení kultury v Čechách a na Moravě, budeme rádi, když vyplníte náš dotazník týkající se Vašich potřeb, požadavků a nároků na kulturní a společenskou akci v roce 2021.Vyplněním krátkého dotazníku nám nesmírně pomůžete v přípravě a plánování nových akcí. Děkujeme za...