O agentuře

Nejsme pouze agentura

Naše agentura se zaměřuje na tvorbu přehledné databáze zábavného programu, nabídkou mladých talentovaných umělců a kompletní zajištění kulturní, soukromé i firemní akce. Na rozdíl od konkurenčních firem nabízíme pouze osobně prověřené umělce, za které se můžeme zaručit a díky tomu jsme schopni nabídnout služby dle vašich kritérií. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s maximálním nasazením, protože nás naše práce baví!

Náš tým pro Vás

Ondřej Soukup

Ve vedení agentury stojí mladý český profesionální kouzelník a iluzionista Ondřej Soukup, který vystupuje pod uměleckým jménem MAGIC Soukup více než 15 let. Za svoji dlouhou kariéru nasbíral řadu zkušeností a kontaktů, které se rozhodl ještě lépe zužitkovat založením umělecké a produkční agentury SOUKUP AGENCY.cz, která nabízí pestrou nabídku služeb v oblasti zábavného průmyslu, který je rovněž znám jako showbyznys. 

Aneta Barvínková

Nepostradatelným člověk a specialistkou pro eventy zaměřené pro dospělé, je talentovaná umělkyně Aneta Barvínková, která se svojí westernovou show dobila Ameriku a Španělsko.

,,Nejušlechtilejším uměním je přinášet ostatním radost.''

P. T. Barnum